Przeprowadzki Cieszyn

Kategorie:  Przeprowadzki, Transport, Transport na lotnisko, Utylizacja

przeprowadzki cieszynUtylizacja usługi transportowe przeprowadzki Cieszyn

Cieszyn to miasto położone na granicy Czech i południowej Polski w województwie śląskim. Leży nad rzeką Olzą na pogórzu Śląskim. Początki sięgają IX wieku.Od końca XIII wieku było ono centrum księstwa cieszyńskiego – istniejącego formalnie do roku 1918 i rządzonego w swej historii przez dwie dynastie: Piastów oraz Habsburgów – stając się w epoce nowożytnej jednym z najważniejszych miast Śląska. W polskiej części znajduje się większość cieszyńskich zabytków, będącej w zespole przestrzennym Starego Miasta oraz na Górze Zamkowej. Do najbardziej znanych należą rotunda św. Mikołaja i Kościół Jezusowy. W przeciwieństwie do Czeskiego Cieszyna, dzielnice prawobrzeżne są jednolite etnicznie – ponad 96% ludności deklaruje narodowość polską. Wyjątkowa jest natomiast różnorodność religijna z wyznaniami rzymskokatolickim i luterańskim jako dominującymi.

Według statystyk Cieszyn zajmuje powierzchnię 29 km2, którą zamieszkuje ponad 35 tys. osób.

Nasze usługi wykonujemy w Cieszynie i okolicach. Przeprowadzki Cieszyn to jedna z wielu naszych usług które pragniemy Państwu zaoferować. Z wyjątkową precyzją podchodzimy do zlecenia, realizujemy je kompleksowo i profesjonalnie na najwyższym poziomie zapewniając bezpieczeństwo mienia i powierzone materiały.

Usługi przeprowadzki:

banków, mieszkań, domów, instytucji, biur, firm, hal produkcyjnych, bibliotek, prywatne, urzędów, sklepów, krajowe, magazynów, międzynarodowe.

Usługi transportowe:

mebli, pianin, kas pancernych, fortepianów, antyków, sejfów, wywóz starych rzeczy, sprzętów, stołu bilardowego, ciężkich i nietypowych rzeczy, dzieł sztuki, załadunek i rozładunek,  wywóz zbędnych rzeczy.

Inne usługi:

Poza przeprowadzkami i transportem w Bielsku, Cieszynie, Żywcu i na całym śląsku, wykonujemy następujące usługi:
- samochód do ślubu, inne imprezy okolicznościowe,
- czyszczenie do pustych ścian, strychów, magazynów, domów itp.,

Przeprowadzki transport realizujemy w dzielnicach Cieszyna:
Boguszowice, Gułdowy, Kalembice, Krasna, Mnisztwo, Pastwiska, Marklowice, Mała Łąka, Liburnia, Bobrek, Podgórze, Błogocice.

Usługi transportowe realizujemy w okolicy Cieszyna:
Bielsko-Biała, Skoczów, Glinki, Dzięgielów, Bażanowice, Puńców, Zamarski, Ogrodzona, Hażlach, Brzezówka, Kończyce, Kaczyce Górne, Kaczyce Dolne, Gumna, Zebrzydowice, Pielgrzymowice, Marklowice Górne, Pawłowice, Jastrzębie Zdrój, Międzyświeć, Iskrzyczyn, Pogwizdów,