Przeprowadzki Żywiec

Kategorie:  Przeprowadzki, Transport, Transport na lotnisko, Utylizacja

przeprowadzki żywiecPrzeprowadzki usługi transportowe utylizacja Żywiec

Żywiec – gmina i miejscowość leżąca w województwie śląskim w powiecie żywieckim, położona w kotlinie żywieckiej. Zbiegają się tutaj dwie rzeki Soła i Koszarawa które schodzą do Jeziora Żywieckiego. Na terenie Żywca i okolic znajduje się bardzo dużo zabytków. Znajduje się tutaj Arcyksiążęcy browar Żywiec, fabryka maszyn, fabryka śrub.

Według statystyk Żywiec zajmuje powierzchnię 50 km2, którą zamieszkuje ponad 32 tys. osób.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Żywcu i okolicach. Przeprowadzki Żywiec to jedna z bardzo szerokiego wachlarzu naszej oferty które przedstawiamy Państwu. Podchodzimy indywidualnie do zlecenia, wykonujemy profesjonalnie, solidnie na europejskim poziomie zapewniając najwyższe bezpieczeństwo transportowanego mienia.

Usługi przeprowadzki:

domów, mieszkań, biur, instytucji, firm, hal produkcyjnych, magazynów, bibliotek, urzędów, banków, sklepów, prywatne, krajowe, międzynarodowe.

Usługi transportowe:

antyków, pianin, fortepianów, kas pancernych, mebli, sejfów, stołu bilardowego, dzieł sztuki, ciężkich i nietypowych rzeczy, załadunek i rozładunek, sprzętów, wywóz starych rzeczy, wywóz zbędnych rzeczy.

Inne usługi:

Poza przeprowadzkami i transportem w Bielsku, Cieszynie, Żywcu i na całym śląsku, posiadamy następujące usługi w naszej ofercie:
- transport na lotnisko, Pyrzowice,
- auto do ślubu, inne imprezy okolicznościowe,
- czyszczenie do pustych ścian, magazynów, strychów, domów itp.